Piknik pod wspólnym niebem Europy w powiecie kołobrzeskim

Dobre wiadomości dla mieszkańców powiatu kołobrzeskiego. Społecznicy i Społeczniczki przygotowali oryginalną ofertę dla mieszkańców. W tym odbędzie się rodzinny piknik „Pod wspólnym niebem Europy”, ale nie tylko. Co jeszcze szykuje stowarzyszenie dla mieszkańców?

Nie tylko piknik

Oprócz rodzinnego pikniku, odbędą się także regaty, warsztaty z alpakami, turniej w koszykówce młodzieży 3×3 oraz projekty skierowane do osób z niepełnosprawnością. To ciekawa okazja, aby mieszkańcy okolicy zażyli odrobimy rozrywki i przyjemności. Szczegóły poznamy niedługo, ale już teraz zapraszamy na wspólne świętowanie.

Wsparcie dla stowarzyszenie Społecznicy i Społeczniczki

Umowy o dofinansowanie zostały już podpisane. Dzięki dotacjom z programu Społecznik, od 2017 roku udało się zrealizować blisko 3,5 tysiąca inicjatyw. W najbliższym czasie będą one realizowane od 1 lutego do 31 lipca 2023 roku. Przypomnijmy, że w sumie ponad 400 inicjatyw dla całego województwa. Organizacje i współpracujące z nimi grupy formalne mogły ubiegać się o dofinansowanie w wysokości maksymalnie 5 tys. zł.