Ustka na lato i zimę

Ustka jest uważana przez wielu za letnią stolicę Polski. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż miasto to jest naprawdę piękne i ma swój niesamowity urok. Właśnie to sprawia, że przyciąga tak wielu turystów nie tylko z Polski, ale również z zagranicy. Różne atrakcje dostępne w Ustce cieszą się dużym powodzeniem, a smaczne jedzenie oferowane w restauracjach zbiera wiele dobrych opinii. Jednak Ustka zasługuje na uwagę nie tylko latem, ale również zimą. O tej porze roku robi się tutaj dużo bardziej pusto, a to daje nam okazję na spokojniejsze spędzenie wolnego czasu. Przyjrzyjmy się niektórym atrakcjom, z których możemy skorzystać zarówno w trakcie sezonu, jak i po jego zakończeniu.

Promenada w Ustce

Wśród atrakcji na pierwszym miejscu powinna się chyba znaleźć promenada, która sama w sobie jest bardzo ładna, a dodatkowy widok na morze dodaje jej jeszcze więcej uroku. Spacery po promenadzie mogą być przyjemne zarówno latem, jak i zimą. Latem możemy cieszyć się ciepłym powietrzem i słońcem, jednak nie unikniemy tłumu turystów. Zimą natomiast możemy cieszyć się jeszcze zdrowszym nadmorskim powietrzem w ciekawej atmosferze. Może się też zdarzyć, że będziemy jedynymi lub jednymi z niewielu spacerowiczów.

Zabawy z dziećmi w Ustce

Ciekawą opcją jest również skorzystanie z różnego rodzaju zabaw z dziećmi. Możemy to zrobić zupełnie za darmo lub wybrać płatną opcję w zależności od naszych upodobań. Jeśli chodzi o ten pierwszy wariant, to dobrym pomysłem będzie poszukiwanie skarbów z wykorzystaniem jednej z wielu gier terenowych. Możemy to zrobić zarówno latem, jak i zimą, z tym że poza sezonem będziemy mogli bawić się w spokojniejszej atmosferze. Warto również wybrać się na plażę na poszukiwanie bursztynów. Warto przy tym wiedzieć, że większe prawdopodobieństwo ich znalezienia jest zimą, bo to właśnie o tej porze roku Bałtyk wyrzuca ich najwięcej.