Śmiertelny wypadek na trasie Pomianowo-Buczek

Pod koniec roku doszło do śmiertelnego wypadku na trasie Pomianowo-Buczek w województwie zachodniopomorskim. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe — bmw i mercedes. Co więcej wiadomo w tej sprawie?

Co dokładnie się wydarzyło?

Do wypadku doszło niedzielę 18 grudnia około godz. 15:00. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe — bmw i mercedes. Drugie z aut uderzyło następnie w drzewo, śmierć na miejscu poniósł 14-letni pasażer. W wypadku ranne zostały cztery osoby: dwoje dorosłych oraz dwoje dzieci w wieku 14 lat i 1,5 roku. Zostały one przetransportowane do szpitala w Koszalinie. Droga w miejscu zdarzenia była całkowicie zablokowana na kilka godzin. Przyczyny wypadku bada policja pod nadzorem prokuratora.

Apel policji

Policja apeluje do kierowców o ostrożność na drodze i przestrzeganie przepisów. Szczególnie teraz, kiedy dni stają się coraz krótsze i szybko zapada zmrok, ważne jest, aby pamiętać, że nie jesteśmy na drodze sami i być odpowiedzialnymi za swoje zachowanie. Unikajmy agresywnych zachowań na drodze i informujmy o nich funkcjonariuszy, ponieważ nasze błędy mogą mieć tragiczne konsekwencje.