Przywrócenie ruchu na drodze krajowej nr 20 w Złocieńcu po awarii sieci wodociągowej

Informacje odtworzone z dyżurnego Punktu Informacji Drogowej oddziału GDDKiA w Szczecinie, wykazują, że droga krajowa numer 20, rozciągająca się na ulicy Drawskiej w miejscowości Złocieniec, powróciła już do normalnej pracy. W sobotę, oficjalne źródło poinformowało o pełnym przywróceniu jej funkcjonalności. Poprzedniej nocy region ten zmagał się z awarią sieci wodociągowej.

Mieszkańcy i podróżujący mogą ponownie korzystać niezakłócone z ruchu na ulicy Drawskiej w Złocieniec (województwo Zachodniopomorskie), która jest elementem miejskiego odcinka drogi krajowej nr 20. O ponownym otwarciu tego kluczowego szlaku komunikacyjnego rzetelnie poinformował dyżurny punkt informacji drogowej.

Przez dziesięć godzin ta ważna arteria komunikacyjna była niedostępna. Powodem była konieczność naprawy niespodziewanej awarii sieci wodociągowej, która miała miejsce tuż po północy, w przejściowym czasie między piątkiem a sobotą. W tym okresie odbywał się objazd przez ulice Żeromskiego, Cienistą i Mirosławiecką, co stanowiło tymczasowe rozwiązanie dla kierowców.