Prywatny detektyw – biuro detektywistyczne

Czasami ktoś nam grozi. Zdradza, nieuczciwie postępuje względem nas. Zakłada podsłuchy. Czyha na nasz majątek, życie, zdrowie. W takiej sytuacji dobrze jest zatrudnić detektywa Łódź. Zajmuje się on wykrywaniem podsłuchów różnego typu – komputerowych, przewodowych, sejsmicznych, zdalnych, radiowych, GSM. Zbiera on też dowody z telefonów, komputerów, wyszukiwarek internetowych czy mediów społecznościowych. Zajmuje się również zdradami małżeńskimi, a także pomaga odzyskać sprzęt leasingowy.

Wykrywanie posłuchów – zdalnych, laserowych i innych

W dzisiejszych czasach wielu ludzi odnosi wrażenie, że jest podsłuchiwanych. Nic dziwnego, technologia sprawiła, że powstały różne formy podsłuchów. Są podsłuchy nie tylko stacjonarne, ale również

  • laserowe

  • zdalne

  • mikrokamery

  • podsłuchy radiowe

  • GSM

  • sejsmiczne

  • przewodowe

Są też podsłuchy w telefonach stacjonarnych, komputerach i w dyktafonach. Jeśli i Ty masz wrażenie, że jesteś podsłuchiwany, skorzystaj z usług detektywa Łódź. Wykrywanie podsłuchów to koszt 45 zł za m2 pomieszczenia. Biuro detektywistyczne oferuje również usługi wykrywania podsłuchów w samochodach w cenie 500 zł.

Wykrycie zdrady małżeńskiej wymaga zdolności obserwacyjnych

Detektyw Łódź zajmuje się również zdradami małżeńskimi, które wbrew pozorom nie są zbyt łatwe do wykrycia. Na szczęście dla doświadczonego biura detektywistycznego nie jest to trudne. Dużą rolę odgrywają zdolności obserwacyjne. Takim symptomem świadczącym o możliwej zdradzie może być przesadna dbałość o wygląd albo tak zwane głuche telefony. Detektyw pomoże też odszukać rodzica, który porwał dziecko.

Biuro detektywistyczne bada sprawy gospodarcze

Detektyw Łódź zajmuje się nie tylko sprawami prywatnymi, ale też gospodarczymi. Weryfikuje kandydatów na pracowników. Sprawdza, czy ktoś nie wykorzystał znaku towarowego i przedstawia dowody w tej sprawie. Pomaga odzyskać sprzęt leasingowy. Możesz też zlecić detektywowi kontrolę wewnętrzną w swojej firmie. Albo sprawdzić, czy Twoja konkurencja działa etycznie i nie dopuszcza się nadużyć. W dzisiejszych czasach na szczęście takie rzeczy nie dadzą się ukryć.

Nowoczesne zbieranie dowodów – informatyka śledcza

Czasem jest też tak, że ktoś nam grozi. Szantażuje. I tutaj również w sprawach kryminalnych z pomocą przychodzi detektyw. Zajmuje się on poszukiwaniem dowodów w danej sprawie. A dowody są bardzo istotne, jeśli chcemy kogoś skonfrontować ze sprawiedliwością. Biuro detektywistyczne zajmuje się również informatyką śledczą. Czyli zbiera dowody z urządzeń elektronicznych typu telefony, komputery, ale też w internetu – z mediów społecznościowych, takich jak Instagram czy Facebook lub wyszukiwarek internetowych.

Detektyw z doświadczeniem

Duże doświadczenie w zdobywaniu dowodów, wykrywaniu zdrad małżeńskich i przestępstw gospodarczych ma detektyw Dariusz Korganowski. O zdradach małżeńskich mógłby napisać książkę i tak się rzeczywiście stało. Jest absolwentem Wydziału Zarządzania Wyższej Szkoły Kupieckiej w Łodzi. Ukończył też wydział pedagogiczny i szkołę policyjną. Jest konsultantem biznesowym, konsultantem zagrożeń terrorystycznych w przedsiębiorstwach produkcyjnych i zajmuje się ochroną bezpieczeństwa informacji.