Poszukiwany od dwóch lat 34-latek z Koszalina aresztowany dzięki współpracy policji dwóch województw

Policja z Koszalina podjęła skuteczną akcję, która doprowadziła do zatrzymania 34-letniego mężczyzny, który przez dwa ostatnie lata unikał organów ścigania. Wobec tego indywidualistycznego przestępcy wydano aż jedenaście listów gończych. Na skutek swoich działań, które obejmowały kradzieże, oszustwa oraz rozbój, miał już nałożony wyrok przekraczający sześć lat pozbawienia wolności. Po długim okresie poszukiwań mężczyzna trafił do aresztu policyjnego.

Funkcjonariusze koszalińskiej komendy zajmowali się sprawą poszukiwanego od 2022 roku 34-latka. W ramach prowadzonego śledztwa dotyczącego miejsca pobytu mężczyzny, udało im się ustalić, że ukrywał się on na terenie innego województwa. Policjanci z Koszalina nawiązali współpracę z funkcjonariuszami Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu, co zaowocowało finalnym zatrzymaniem poszukiwanego.

Według komunikatu policyjnego, 34-latek pochodzący z Koszalina był wyszukiwany przez ostatnie dwa lata. W związku z jego działaniami wydane zostało aż jedenaście listów gończych oraz ponad 40 decyzji sądowych i prokuratorskich. Jego poszukiwanie stało się sprawą dla organów ścigania na terenie niemal całego kraju.