Wypadek na drodze S3 koło Czarnowa – siedem osób rannych

W wyniku zdarzenia drogowego, które miało miejsce na drodze S3 w pobliżu miejscowości Czarnów, doszło do obrażeń siedmiu osób. W wyniku tragedii, bus dachował na środku jezdni.

Według informacji podanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad, wszystkie utrudnienia związane z tym niefortunnym incydentem zostały już usunięte i ruch jest płynny.

Relację o stanie drogi po wypadku przedstawił rzecznik komendanta wojewódzkiego PSP, mł. brygadier Tomasz Kubiak. Według jego relacji, pojazd, który przewrócił się, blokował dwa pasy ruchu w stronę Gorzowa Wielkopolskiego.

Z siedmiu osób zaangażowanych w wypadek, sześć, w tym dwoje dzieci, była w stanie opuścić pojazd samodzielnie. Poszkodowani natychmiast zostali przetransportowani do najbliższych placówek medycznych.

Aby uniknąć miejsca wypadku i kontynuować podróż do Gorzowa Wielkopolskiego, zalecany jest objazd. Zgodnie ze wskazaniami drogowskazu na węźle Gryfino, podróżujący powinni skierować się na drogę wojewódzką numer 120, a następnie kontynuować jazdę tzw. „starą trójką”, czyli DW 119.