JAk wybrać dobrą agencję SEO

Aby zagwarantować Twojej firmie lepsze wyniki, musisz podjąć pewne wstępne kroki, aby upewnić się, że masz odpowiednich ludzi pracujących na Twojej witrynie i wdrażać strategiczny plan marketingowy. Potraktuj agencję SEO jako przedłużenie własnego zespołu. Będziesz chciał upewnić się, że pasują nie tylko w oparciu o doświadczenie, ale także wziąć pod uwagę, że będziesz komunikować się z nimi regularnie, a także będziesz chciał znaleźć zespół, z którym dobrze się dogadujesz i jesteś pewien ich kompetencji.

Jak agencja SEO może pomóc Twojej firmie?

Zanim zaczniesz szukać odpowiedniej dla swoich oczekiwań agencji SEO, warto wiedzieć, dlaczego to robisz. Zróbmy krótkie podsumowanie korzyści, jakie agencja SEO może zapewnić dla Twojej marki.

 • Tworzy świadomość marki
 • Poprawia rankingi w Google
 • Zwiększa ruch w Twojej witrynie
 • Prowadzi do lepszego doświadczenia użytkownika (UX) i wydajności strony internetowej
 • Buduje wiarygodność Twojej marki
 • Może stać się głównym źródłem leadów
 • Promuje wyższe współczynniki konwersji i sprzedaż
 • Zwiększa szanse, że lokalni użytkownicy odwiedzą sklep fizyczny po przeprowadzeniu wyszukiwania online
 • Poprawia różne aspekty witryny, takie jak przyjazność dla urządzeń mobilnych i szybkość ładowania strony
 • Pomaga utrzymać udział w rynku
 • Pomaga wyprzedzić konkurencję

Czym jest pozycjonowanie stron?

Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych (SEO, czyli Search Engine Optimalisation) to proces, który polega na optymalizacji witryny w celu zwiększenia jej widoczności w wyszukiwarce, czyli uzyskania wyższych pozycji w Google. Pozycjonowanie stron w Warszawie pozwoli Twojej firmie wybić się ponad konkurencję i zaistnieć w tak konkurencyjnej lokalizacji. Dzięki profesjonalnie przeprowadzonej kampanii SEO nawet mała firma może się wybić na pierwsze miejsca w wynikach wyszukiwania! Sprawdź cennik pozycjonowania stron w Warszawie i zbuduj silną pozycję w sieci z Blumo!

Pozycjonowanie stron w Warszawie – jak wybrać najlepszą agencję SEO?

W obecnym świecie przed jakimkolwiek zakupem mamy szansę porównać ceny, sprawdzić szczegóły oferty czy poznać specyfikę firmy. Nie inaczej sprawa wygląda podczas wyboru agencji SEO, z którą chcemy współpracować. Warto zwrócić uwagę na takie kwestie, jak:

 1. SEO to nie magia, więc unikaj każdego, kto mówi o tym abstrakcyjnie – osoby, które utrzymują, że mają szczególny wgląd w algorytmy Google lub w miesiąc pomogą uzyskać Ci pierwsze pozycje w Google, zazwyczaj kłamią. Dobre SEO wymaga raczej głębokiego zrozumienia działania wyszukiwarek, dbałości o szczegóły i ciągłych modyfikacji, ponieważ algorytmy Google nieustannie się zmieniają. Sprawdź cennik pozycjonowania stron w Warszawie na blumoseo.pl i nawiąż współpracę z rzetelną firmą.
 2. W świecie marketingu internetowego zaufanie mierzy się w liczbach – każda profesjonalna agencja SEO wysyła raporty ze swoich prac, aby klient miał pewność, że działania optymalizacyjne idą w dobrym kierunku.
 3. Elastyczna oferta – warto sprawdzić, czy agencja SEO umieściła cennik pozycjonowania stron w Warszawie na swojej stronie. Poglądowe ceny usług SEO przydadzą się do zaplanowania naszego budżetu i sprawdzenia, który pakiet będzie dla nas odpowiedni.
 4. Opinie w Google – opinie klientów w Internecie budują renomę firmy. Każda profesjonalna agencja SEO troszczy się o pozytywne opinie w Google, bo wie, jak duże mają znaczenie. Dowiedz się więcej o potencjalnej agencji SEO, czytając recenzje w sieci.

Aktywność w Google – co wie o Tobie gigant internetowy?

Pozycjonowanie stron w Warszawie niemal całkowicie opiera się na wyszukiwarce Google, bo właśnie Google jest obecnie potęgą Internetu. Udział wyszukiwarki Google w światowym rynku wyniósł w 2020 roku niemal 97%. Niech pierwszy rzuci kamień ten, kto nie rozpoczyna wyszukiwania frazy od paska w Google! Oprócz tego często korzystamy też z map Google, a także otrzymujemy spersonalizowane reklamy dopasowane do naszych upodobań. W ten sposób tworzy się nasza aktywność w Google, gdzie zbierane są informacje o naszych działaniach. Narzędzie aktywność w Google umożliwia nam jednak modyfikacje – możemy zdecydować, jakie dane będą zbierane. Zarządzaj aktywnością i zobacz, czego szukałeś w Google!