Ciekawe prezenty na Dzień Babci i Dziadka

Czy myślałeś/aś kiedyś o czym marzy Twoja Babcia lub Dziadek? Jakie są ich marzenia z dzieciństwa bądź wczesnej młodości? Ten kierunek to doskonały pomysł na nadchodzący Dzień Babci i Dziadka które przypadają już z końcem stycznia. Warto zastanowić się co sprawiłoby naszym bliskim radość i obdarować ich niezapomnianym prezentem. Poniżej prezentujemy kilka sprawdzonych pomysłów na prezent dla Babci i Dziadka, które z pewnością wywołają uśmiech na ich twarzy. Zapraszamy do zapoznania się z listą.

Pomysły na prezent dla Babci

Każda Babcia ceni sobie ciepłą i rodzinną atmosferę. Dlatego uniwersalnym prezentem będzie taki, który pozwoli o ten wyjątkowy nastrój zadbać. Możesz pomyśleć o stworzeniu personalizowanej ramki ze zdjęciem przedstawiającej Wasz wspólny portret bądź jeśli ulubionych zdjęć jest więcej – dobrym pomysłem okaże się album.

Dla aktywnych Babć dobrym prezentem może okazać się sprzęt, który pozwoli zadbać im o doskonałą formę i samopoczucie. Możesz wybierać spośród piłek gimnastycznych, mat sensorycznych czy sprzętów takich jak bieżnie lub orbitreki. Jeśli Twoja Babcia ceni sobie długie spacery, rozważ zakup kijków trekkingowych.

Doskonale sprawdzi się również kosmetyk, który Babcia będzie mogła używać na co dzień. Polecane produkty to kremy do twarzy o właściwościach ujędrniająco-nawilżających, pięknie pachnące balsamy do ciała czy rąk a także mgiełki zapachowe, które będą mogły otulić babcię niebiańskim zapachem. Do tego wszystkiego, w każdej konfiguracji doskonale sprawdzą się czekoladki bądź inne słodkości a także kalendarz, który pozwoli Babci na zaznaczanie dla niej ważnych dni do wspólnej celebracji przy herbacie.

Gotowe prezenty znajdziesz tutaj: https://allegro.pl/strefa/prezenty/dla-babci

Pomysły na prezent dla Dziadka

Dla Dziadka możesz zdecydować się na przykład na hobbistyczne modele do sklejania, które pozwolą przenieść Dziadka w sferę młodzieńczych marzeń. Możesz wybierać spośród modeli samolotów, samochodów czy puzzli 3D oddających rzeczywiste budowle na całym świecie. Najczęściej występują one w różnych rozmiarach, dlatego indywidualnie możesz wybrać skalę trudności. To również świetny pomysł na wspólną rozrywkę.

Dla Dziadków ceniących sobie aktywność fizyczną, możesz pomyśleć o zakupie wygodnej odzieży sportowej bądź akcesoriów, które ułatwią mu ćwiczenia. Są to m.in. odpowiednie ściągacze na kolana czy nadgarstki a także sprzęt medyczny jak ciśnieniomierz czy pulsoksymetr.

Pomysłem, który warto również wziąć pod uwagę są nowe okulary w zestawie z książką, termofor lub koc a także zestaw rozgrzewających herbat.

Modni Dziadkowie z pewnością docenią designerski zegarek czy smartwatcha a także nowoczesny zestaw słuchawkowy. Dla fanów starych piosenek doskonale sprawdzi się sprzęt taki jak gramofon czy analogowe płyty, które uzupełnią kolekcję.

Sprawdź prezenty tutaj: https://allegro.pl/strefa/prezenty/dla-dziadka

Co dla dziadków, którzy są jedynie w sercach?

Zmarłych dziadków upamiętnić można zniczem z dedykacją. Istnieje możliwość personalizacji napisu i przygotowanie własnego graweru. Ciekawą propozycją są statuetki z dedykacją. Czasem możliwe jest dołączenie zdjęcia naszych Bliskich. Istnieją również modele znicza z miejscem na świeczkę.